.

.

AODONG Жените Анти Целулит Задник Кревање Leggings со Лак Вратоврска Висока Половината Јога Панталони Тренингот Текстура Работи Хулахопки

AODONG Жените Анти Целулит Задник Кревање Leggings со Лак Вратоврска Висока Половината Јога Панталони Тренингот

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Супер еластичен ткаенини се совршени за вашето тело,многу топол и мек!Женска Leggings.Погоден за јога, вежби, фитнес, трчање, танц, јавање, играње, бокс, работа, патување, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Висока Waisted Тренингот Leggings со Лак Вратоврска за Жените Задник Кревање на Стомак Контрола Лесна Јога Панталони за Лето, Лето Подароци за Жените.Тоа зависи од други физички варијабли, т. ✔✔Сезона : Пролет,Лето,Есен✔✔Пол : Жените✔✔Стил : Случајни✔✔Материјал : Полиестер+Spandex✔✔Шаблон Тип : Цврсти✔✔Должина : Редовни✔✔Силуета : Одговара✔✔Она што ќе добиете за : 1 X Јога legging✔✔Опис : ◆ Посебни Цврст дизајн◆ Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!◆ Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ leggings за жените женска leggings biker leggings за жените mens leggings жан leggings за жените leggings породилно leggings тренингот leggings за жените плен leggings biker leggings spandex leggings жените јога leggings пливаат leggings за жени висока waisted leggings за жени жени leggings момче leggings долна облека за жени жан leggings женска жан leggings јога про leggings жени работи leggings за жените женска leggings за лето pajama leggings за жените одбојка leggings јога leggings жените scrunch leggings велосипед leggings за жените тренингот leggings жените scrunch задник leggings Боја : X01a-бело | Големина на : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Тоа е толку удобно и мека што го прави вашиот втор кожа без ограничување!Дише, тесни се вклопуваат, силна компресија, брзо сушење, влага wicking, еластичен.Анти Целулит Тренингот Leggings за Жените -【Хип Крива】Секси задник лифт им помогнам на висока waisted leggings за жените, ruched задник leggings, укинување на јога панталони, задник scrunch leggings.Тие им даде на вашиот задник на се насочат дека вашите плен изгледа како сочни праски; Плус задник кревање функција за природен изглед на грбот.јога панталони за жени.Тоа обезбедува лесен и удобност заедно со пот апсорпција и влага wicking способности.Ние може да гарантира дека целокупниот стил прикажани во фотографијата е точна, сепак може да има разлики во тоа како стил се појавува во текот носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент