.

.

SANGHAI Отворено Превозникот Куќа Одмор,за Малите Животни Како Џуџе Хрчак Com,fortable и Глувчето Додатоци Широка Примена Розова

SANGHAI Отворено Превозникот Куќа Одмор,за Малите Животни Како Џуџе Хрчак Com,fortable и Глувчето Додатоци Широка

DEN 429.12

Пристапност
Во достапна форма

Удобно живеалиште е добар избор за подарок за луѓе кои сакаат миленичиња.Високо-квалитетни пластични материјал, издржлив, безбеден и лесен за чистење.Транспарентна топ дизајн може да им обезбеди на вашите миленици со широк приказ, целосно ја ценат надворешната сценографијата, и исто така, може да се користи како топло гнездо дома.Вентилацијата дупка дизајн ги исполнува природните потреби на хрчаци да се истражуваат и да се сокрие.Многу погодна за хрчаци, глодари, влекачи и сл.Удобно живеалиште е добар избор за подарок за луѓе кои сакаат миленичиња.Високо-квалитетни пластични материјал, издржлив, безбеден и лесен за чистење.Транспарентна топ дизајн може да им обезбеди на вашите миленици со широк приказ, целосно ја ценат надворешната сценографијата, и исто така, може да се користи како топло гнездо дома.Вентилацијата дупка дизајн ги исполнува природните потреби на хрчаци да се истражуваат и да се сокрие.Многу погодна за хрчаци, глодари, влекачи и сл.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Сина и Розова Големина : Прибл. 26x17x18.5 cm/10.23x6.69x7.28 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент