.

.

Прирачник Цинк Легура Лук Притиснете, Ергономски се справи со Лук Минсер Тешки Лук Дробилката, Лесно се Притисне Лук Ѓумбир во Пире, машина за миење Садови Безбедно

Прирачник Цинк Легура Лук Притиснете, Ергономски се справи со Лук Минсер Тешки Лук Дробилката, Лесно се Притисне

DEN 150.96

Пристапност
Во достапна форма

[Брза и ефикасна] Сечење лук со нож може да се мачна работа, а да не зборуваме малку досадни, особено кога вашите раце мирис на лук за денови на крајот.И тоа е каде што нашите умре-фрлија цинк лук притиснете доаѓа во.Лесно крцкањето на лук за вас, лук притиснете го штеди вашето време и напор.Готвачи ќе биде задоволство да се најде дека неговата capacious хопер лесно accommodates 2 до 3 големи каранфилче, crushable со само еден стискаш. [Лесен за употреба] Уникатен дизајн, кој помага да се обезбеди повеќе концентрирана сила на лук.Во суштина, повеќе паста, помалку отпад.На gridded дупка шема во внатрешноста на лук комора прави за ефикасно да се притисне, па дури и ако имате слаба контрола, на лесни и труд за заштеда на рачката структура се уште може да ви помогне лесно да се Притисне Лук во Пире и има повеќе каранфилче одеднаш. [Лесно да се чисти] Само исплакнете со вода или измијте го во машина за миење садови, сите остатоци може да биде лесно да се мијат надвор со четка за чистење. [Мулти-функција] Не само лук притиснете, но, исто така, може да се користи за да скрши орев школки, и повремено може да се користи за да ја отвори за виното во шишиња, алатка за повеќекратна намена, нема потреба да се повторува купување, заштеда на пари. [Здрав] Направен од високо-квалитет Цинк легура, на Лук Притиснете е доволно блиску неуништив, па можете да очекувате многу години' ја користите од овој малку убавина.Карактеристики : Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро Големина : 6.8 x 2.1 инчен Сосема нов и висок квалитет на Брз и Лесен Дробење Мултифункционален и безбедно за употреба Мини димензии и мала тежина, лесно да се контролира со Совршен мини готвење алатка за housewife Notes : Поради различни производство серии, може да биде за 1-2mm/0.04-0.08 инчен отстапување.Бојата прикажани може да биде малку поинаков поради различни прилагодувања на светлото и монитор состојба.Пакување листа : 1 x Лук притиснете.

Главните карактеристики

Избор на клиент