.

.

KLGO 4 Пакет Јасно Акрилик Постоечкиот Ѕид Помеѓу Полица за,15 Невидлив Ѕид Монтирани Расадник Деца Лебди Публикации за Детска Соба,Модерно Funko менито што се Прикаже П?

KLGO 4 Пакет Јасно Акрилик Постоечкиот Ѕид Помеѓу Полица за,15 Невидлив Ѕид Монтирани Расадник Деца Лебди Публикации

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставни и Стилски : Додадете модерен и стилски на допир на вашиот простор за живеење со овој сет на премиум квалитет јасно лебди полиците.Лесен за Инсталација : 4 пакет 15"X4.3"X3" ѕид полици доаѓаат со хардвер монтажа, ќе треба да се вежба дупка за сидро пред инсталација.Цврсти и Издржливи : Овие Ѕид-Монтирани Полиците се направени од многу издржливи 5mm дебелина акрилик со одлични временски услови отпорни.Мултифункционален : Овие невидливи лебди полиците се совршени за прикажување на вашиот уметност, снимање албуми, фотографии, книги за деца, играчки колекционерски предмети, зачини, и така натаму,Тие исто така може да се користи како тоалет чување полиците. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако не сте задоволни со производот во секој случај, ако тоа се крши, ако тоа е оштетен во превозот, ние или ќе го замени или рефундирање на вашите пари. 4 пакет Публикации За Деца – Прикажете Деца Книги, Задачи или Тековната Читање Задачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент