.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Велосипед на Моделот на Векторски

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Со 5 куки и 1 за складирање оддел, ѕидот решетката може да се одржи многу.Силна и Разноврсна : внатрешна кука има силно на различни површини, вклучувајќи и насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Заштеда на простор и да изгледате одлично во исто време.Одлично за entryway простор организирање и ѕидот декоративни.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли.Тоа ќе додадете некои модни да комплимент вашиот соба -Широка Примена : Широко се користи на различни мазни површини, како Плочка, Керамика ,Метал, Пластика Површината и повеќе -Организирање на Штета-Слободно : Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или плакари.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава Спецификации : -Големина : 7(L) x 2.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Можете да declutter вашиот дом, со овој стилски и практични ѕид кука.7(W) x 1(H) инчи.Големина : 7(L) x 2.Лесен За Користење : Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба.Тоа може да биде цврсто инсталиран на било каква мазна површина сакате во само два чекори.

Главните карактеристики

Избор на клиент