.

.

DEYYA Симпатична Бебе Trex Диносаурус Игра со Пеперутка Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загради Облека Организац

DEYYA Симпатична Бебе Trex Диносаурус Игра со Пеперутка Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд Ткаенина ПВЦ,водоотпорен,силна и носат-отпорни.Виткање складирање кошница, многу лесен и лесно да се носат далеку.Погоден за семејството, за статистика, универзитет дом, итн.Опремени со трајни и мека рачка,модерно и удобно.Нашите перење забавува:безбедно и удобно да се користи со стабилна поддршка пост,во меѓувреме задебелена дното, постабилна и издржливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент