.

.

PJinloog-Времето Појас 2 парчиња Лак HTD3M Времето Појас, C=549/561/564/570, Широчина 6-25мм, Забите 183/187/188/190, HTD3M Синхрони Макара Прецизни Димензии (Должина : Должина 564mm Заби 188, Шири?

PJinloog-Времето Појас 2 парчиња Лак HTD3M Времето Појас, C=549/561/564/570, Широчина 6-25мм, Забите 183/187/188/190,

DEN 1706.40

Пристапност
Во достапна форма

C=549/561/564/570. Ширина 6-25мм.Забите 183/187/188/190. Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.C=549/561/564/570 Width 6-25mm Teeth 183/187/188/190.

Главните карактеристики

Избор на клиент