.

.

Кул Кошарка Змеј Седи На BBall Фантазија PopSockets Swappable PopGrip

Кул Кошарка Змеј Седи На BBall Фантазија PopSockets Swappable PopGrip

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики на slithering змеј ѕверот на кошарка, подготвени да го поставите оган додека гледа еден кошаркарски натпревар или тренинг!.Совршен подарок идеја за baller, колеџ тим тренер, или кошарка фан поддршка на нивните омилени кошаркарски тим!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Карактеристики на slithering змеј ѕверот на кошарка, подготвени да го поставите оган додека гледа еден кошаркарски натпревар или тренинг!Совршен подарок идеја за baller, колеџ тим тренер, или кошарка фан поддршка на нивните омилени кошаркарски тим!.

Главните карактеристики

Избор на клиент