.

.

Manfox 4x4 Затемнување Амблем Облоги за Полнење Компатибилен со ТУНДРА ТАКОМА 4RUNNER Додатоци со Силно Лепило, 3D Покрена ABS 4x4 Значка 1 buc(Мат Црна)

Manfox 4x4 Затемнување Амблем Облоги за Полнење Компатибилен со ТУНДРА ТАКОМА 4RUNNER Додатоци со Силно Лепило,

DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма

И Тоа е подобро да се загрее лепило со топлина пиштол пред да аплицираат. На покрена солидна значка писмо со убав bevel да се вклопи во криви, сложени вдлабнати површината се создаде кул 3 D.АБС Материјал Времето Отпорни, АБС НЕМА да се оксидираат, ' рѓа или дамка.Како да го Инсталирате грб ?Чекор 1 : Користете триење на алкохол да се исчисти букви на задната врата.Откако Ако сакате да се отстрани бојата,НЕМА да бидат оштетени и нема да остави никакви несакани остатоци или дамки.Топло Забелешка : Бидете сигурни дека за да се исчисти вдлабнатини темелно да се направи долговечност на лепило пред да аплицираат.Чекор 2 : со кои се Соочува писмо , го рамен со лицето надолу и отстранете ја белата книга превозникот заштита на букви лепило.Зошто да се Избере нашиот амблем? 1. Направени од високо-квалитетна ABS и силно лепило подлогите, кои се времето-отпорни и безбедно за автомобил за перење, и нема да исчезнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент