.

.

BTS Карактер Дизајн Phone Паметни Зафат Носителот Серија (+ IDOLPARK Посебни Photocard 3~5 Поставување) (TATA)

BTS Карактер Дизајн Phone Паметни Зафат Носителот Серија (+ IDOLPARK Посебни Photocard 3~5 Поставување) (TATA)

DEN 2210.40

Пристапност
Во достапна форма

BTS Карактер Дизајн Phone Паметни Зафат Држачот.Мирување/ безбедно зафат/ магнетен држач/чисти складирање/ совршен функција. Чекор 3 контрола / 1,2,3 чекор / направени во КОРЕЈА.IDOLPARK ПОДАРОК : BTS Посебни photocards 3-5 сет.BTS Карактер Дизајн Phone Паметни Зафат Носителот Серија (+ IDOLPARK Посебни Photocard 3~5 Поставување).

Главните карактеристики

Избор на клиент