.

.

Мини Камера за Видео Рекордерот HD XD 1080P видео камера DV DVR IR-Намалување на Ноќ со Визија и Движење Откривање за Домашната Канцеларија за Безбедност Надзор Затворен От

Мини Камера за Видео Рекордерот HD XD 1080P видео камера DV DVR IR-Намалување на Ноќ со Визија и Движење Откривање

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Супер Мини Камера : мини видео рекордер е светот е најмалиот преносни џеб тело камера која го прави совршен како home security камера или housekeeper/nanny камерата за да снимате видео без да го привлече никакво внимание.Full HD 1080 P И Долго Време за Снимање на Видео клип : HD 1080 P, појасна слика, повеќе живописни бои;Приклучок во моќта приклучок за да се реализира 24-часовен видео надзор И јамка на снимањето.Лесно Ракување : Едно копче е за движење откривање на следење, едно копче е за Континуирано снимање на видео.Може да се стави на телото камери во аголот на дом,канцеларија, магацин, продавница,двор, градина, дури и во вашиот џеб .Покрај тоа , таа, исто така може да се користи како автомобил видео камера.Пакет се вклучени : 1 * Мини HD 4 K 1080 P Камера,1 * USB Кабел,1 * Читач на картички. ❤️Важна Забелешка : ❤️1:не снимање звук, само може да снимате видео записи во јамка ❤️2:Тоа не може да биде наполнета и може да се користи само од страна на поврзување на моќ. ❤️ ❤️Спецификации : ❤️Видео формат : HD 4 К / 1080 П. ❤️Меморија поддршка : 16-128 G (Не вклучуваат ТФ-картичка) ❤️Меморија барање : околу 6 G / час ❤️ ❤️Карактеристики : ❤️1, најмалите Комора, поудобно да се скрие, повеќе прикривање; ❤️2, HD 1080 P, појасна слика, повеќе живописни бои; ❤️3, две 5x8 MM ноќ визија светла, н.м светилки, unlighted, снимање без блиц, ноќно гледање на далечина може да биде до 5 метри; ❤️4, многу лесен за употреба, со еден клик видео, движење откривање со еден клик; ❤️5, јамка видео, може да биде вклучен и исклучен; ❤️6, уверение може да се прикажува и се скриени. ❤️ ❤️Пакет се вклучени : ❤️1 * Мини HD 4 K 1080 P Камера ❤️1 * USB Кабел ❤️1 * Читач на картички.

Главните карактеристики

Избор на клиент