.

.

Отворено Качување Јаже Тока - Цврсти и Издржливи Ракавица за Складирање Тока, Висока и Ниска Температура Отпорни Тока за Мажи Жени A/A

Отворено Качување Јаже Тока - Цврсти и Издржливи Ракавица за Складирање Тока, Висока и Ниска Температура Отпорни

DEN 201.12

Пристапност
Во достапна форма

Удобен за Носење : Брзо и лесно да се откажам или отстрани ранци, чанта, ремени или облека на кеси.Температурата Отпорни : Може да издржи повисоки и пониски температури без деформација.Можете да ги користите со доверба надвор.Пренослив и Практичен : Оваа ракавица клип е лесен и удобен.На прилагодливи кука и јамка рака, го прави лесно да се одржи и да се носат ракавици.Покрај тоа, исто така, може да се користи за да се закачите на вода, сок или друга шишиња, јажиња, клипови, алатки, итн.безбедно да велосипеди, трактори, мотоцикли, торби за голф, ремени, појас прстени или било каде на друго место можете да си замислите.Складирање Функција : со Оглед на тоа може да се користи како јаже за складирање решетката и закачалка дома, можете да ги зачувувате повеќе работи без разлика дали тие се мали или големи.Поинакво Искуство : Работни лесно со велосипеди, трактори, мотоцикли, торби за голф, ремени, појас прстени или било каде на друго место можете да си замислите.

Главните карактеристики

Избор на клиент