.

.

Двоглед 20X50 за Возрасни, HD Професионални Водоотпорен Fogproof Двоглед, Трајни и Јасно BAK4 Призма Леќа, за Птици Гледа Лов Патуваат Отворено Спорт

Двоглед 20X50 за Возрасни, HD Професионални Водоотпорен Fogproof Двоглед, Трајни и Јасно BAK4 Призма Леќа, за

DEN 1104.00

Пристапност
Во достапна форма

s двоглед за возрасни е дизајниран со 20x зголемување и 50mm цел леќа, обезбеди пошироко поле на гледање, допуштајќи да се погледне подалеку, појасно и посветла. [Новата генерација BAK4 призма систем ]Ја Bak-4 призмата нека компактен двоглед обезбедување светли, јасни и жилет-остри гледање.Мазни и големи центар фокус knob го прави лесно да се приспособат, така што одговара на поинаков поглед на далечина. [Преносни & Трајни]На двоглед fo[Професионален Високо-Придвижуван 20x50 HD Двоглед]Thir лов употреба без мирис гумени оклопи, анти-пропадна, удобен зафат, секојдневно водоотпорен.И двоглед за птицата гледа имаат ниско-светло за ноќно гледање, но не и за сосема темна ноќ.Многу погоден за надвор, како што се пешачење, кампување, патување, птицата гледа и спортски настани. [Совршен Подароци]Широк Агол Двоглед употреба на еколошки материјали, дојде со вратот рака,ткаенина за чистење и носи торба, бренд кутија за пакување.На HD Бинокуларна е прекрасно да се биде подарок за вашите пријатели, семејство, и други. [Квалитетна Услуга]Овој Двоглед се направени од високо квалитетни материјали, може да се купи со доверба.Ако не сте задоволни со производот или имате било какви прашања или ви треба помош, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент