.

.

Ineedup ABS Задното Крило Спојлер Автомобилската Тело Стил Колекции Одговара: за LEXUS GX470 4-врата 4.7 L

Ineedup ABS Задното Крило Спојлер Автомобилската Тело Стил Колекции Одговара: за LEXUS GX470 4-врата 4.7 L

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

- OE квалитет делови од врвот оригинална опрема и резервни производители. - Разумен конкурентни цени. - Сеопфатен линија на диверзифицирано квалитет на производите. - Ineedup нуди производи со врховниот нивоа на квалитет, перформанси и сигурност.Со голема брзина, Ineedup задниот спојлер може да обезбеди downforce, спречува струење поделба, и да се намали влечете и нестабилност. - ве молиме проверете ја компатибилноста со fitment табелата.одговара за LEXUS GX470 4-врата 4.7 Л.

Главните карактеристики

Избор на клиент