.

.

Лето Улица Перење Кошница, Водоотпорен Перење Кошница, Перење Торба Со Сметководствената Дупка, На Перење Кошница Може Да Биде Исправена, Капакот Во Можност Перење

Лето Улица Перење Кошница, Водоотпорен Перење Кошница, Перење Торба Со Сметководствената Дупка, На Перење Кошница

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И Носат-Отпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа Може Да Се Мијат И Се Рециклираат.Испорака На Нашиот Ѕид-Монтирани Валкана Облека Кеси, Стандардот Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, И Брз Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена.Голем Капацитет На Чанта Има Голем Капацитет, Не Само Што Може Продавница За Облека, Ќебиња, Итн., Но, Исто Така, Може Да Се Сместат Торби На Играчки, Книги, Итн.Додатоци Структура Голем Отворање И Удобно Круг Се Portable, И Голем Отворање Дизајн Е Многу Лесен За Чување, Заштедува Простор И Вели Збогум На Неуредна.Нашата Услуга Доколку Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Пред Преземање на Мерки, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент