.

.

Lunarable Браун Сина и Туш Кабина Завеса, Цртан филм Стил сладолед Конуси со Цреши и Лимони на Врвот, Декоративни Ткаенини Поставени со Куки за Бања, 54 W x 78 L, Кадетската С?

Lunarable Браун Сина и Туш Кабина Завеса, Цртан филм Стил сладолед Конуси со Цреши и Лимони на Врвот, Декоративни

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики живописни бои и јасна слика.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитирајте од звукот на вода, додека зјапаше во планински предели.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Тие ќе бидат шокирани од страна на супериорен квалитет на објектот, кога тие се отвори сегашноста.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Тие се водоотпорни и сува брзо откако ќе туш.Внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со илјадници изненадувачки дизајни.НАПРАВЕНИ ОД Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Мажи, жени, деца, тинејџери, момчиња или девојки, сите ќе ја сакаат оваа туш завеса.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Ако сте љубител на спорт или имаат хоби од било каков вид, ќе се трошат време со тоа во свој личен простор.Уникатен.Секој човек од било која професија ќе бидат воодушевени од страна на разликата завеса носи да има куќа оркестарот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Водоотпорен и машина перат.Додава вистинска вредност и длабочина до вашата бања оркестарот.Вистински.Вклучува куки.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.

Главните карактеристики

Избор на клиент