.

.

KFidFran 30pcs Купот на Таванот Куки 1/2 Инчен Винил Обложени Метална Завртка во Држачот Куки за Домашна Канцеларија Растенија на Отворено Закачалка Браун(30pcs Првенство Deck

KFidFran 30pcs Купот на Таванот Куки 1/2 Инчен Винил Обложени Метална Завртка во Држачот Куки за Домашна Канцеларија

DEN 792.00

Пристапност
Во достапна форма

Вкупна големина : 22 x 11 x 4.Простор за Заштеда на енергија : Виси дизајн помага да се спаси многу простор за вашата кујна, канцеларија, одржување на вашиот чаши, садови и кујнски мали предмети во ред.Широко се Користи : Совршен за внатрешна и аутсајдер употреба.Спецификација : Procuct Име : Чаша Hooks Material : Metal Package Вклучуваат : 30 x Првенство Hooks Notes : 1.18 инчен ширина на отворањето одговара за многу предмети, 0. Направен од метал постабилна и издржливи, спречување на ' рѓа и обезбедување на вас со мазна површина, без burrs.Големина и Количина : Пакет доаѓаат со 30 компјутери купот на куки. Поради снимање и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.површина обложена со винил која е мека и мазна, заштита на вашите раце и објектот што виси.Купот кука помогне да се создаде дополнителен простор за дома, кујна, канцеларија.mehr Freude сум Arbeitsplatz oder Lebensraum geschaffen. Одлично за виси во затворен простор чаши, чаши, садови, растенија, шапка, облека итн во салон, кујна, канцеларија. Варијабилноста на 1-3мм е можно поради мерење процес.Опис на German30pcs Првенство Deckenhaken 1/2 Zoll Винил beschichtetes Metall Schraubenhalter Haken für Home Office Pflanzen Отворено Aufhänger Braun Größe und Menge : Das Paket enthält 30 Tassenhaken.18"(L*W*H); 1/2 инчи кука должина и 0. Совршен за виси надвор мала тежина објекти како што се светлата, завеси, јажиња, синџири, чаши, задолжени за хранење телиња, planters, и повеќе.Дер Tassenhaken hilft, zusätzlichen Platz für Zuhause, Küche und Büro zu schaffen.создадени повеќе задоволство работа или живеалиште(Platzsparend : Das hängende Дизајн hilft, viel Platz für Ihre Küche, Ihr Büro zu sparen und Ihre Tassen, Töpfe und Kleinigkeiten во дер Küche во Ordnung zu halten.ние препорачуваме да не се откажам потешки елементи, за да се избегне паѓање.Oberfläche мит Винил beschichtet, das weich und glatt ist, schützt Ihre Hände und ден Gegenstand, ден Sie aufhängen protecting Weit verbreitet : Perfekt für den Innen - und Außenbereich.Идеален за Tassen, Becher, Töpfe, Pfannen, Besen, Lichter, Vorhänge, Seile, Pflanzgefäße, Ketten, Handtücher und mehr Ein.Висок Квалитет : купот На куките се направени од издржлив метал, силна и sturable, анти - ' рѓа.Лесен за инсталација : направен со прислушување завртки за да ја инсталирате, ударна дупка прв, тогаш лесно може да се нарезници на кука во дрво, ѕид, плафон, кабинети, сув ѕид, или anyplace сакате да ја користите(Einfach zu installieren : Мит Blechschraube für die Installation hergestellt, zuerst ein Лох bohren, dann können Sie den Haken einfach во Holz, Стапче, Decke, Schränke, Trockenbauwände oder jeden anderen Локација schrauben, ден Sie verwenden möchten.

Главните карактеристики

Procuct Name:
Cup Hooks
Material:
Metal
Package Include:
30 x Cup Hooks
Notes:
1. Variability of 1-3mm is possible due to the measurement process. :
2. Due to the shooting and screen setting difference, the color of the item may be slightly different from the pictures. :
Description in German :
30pcs Cup Deckenhaken 1/2 Zoll Vinyl beschichtetes Metall Schraubenhalter Haken für Home Office Pflanzen Outdoor Aufhänger Braun :
Größe und Menge:
Das Paket enthält 30 Tassenhaken. Gesamtgröße
Hohe Qualität:
Die Becherhaken sind aus strapazierfähigem Metall, stark und stabil, rostfrei. Oberfläche mit Vinyl beschichtet, das weich und glatt ist, schützt Ihre Hände und den Gegenstand, den Sie aufhängen protecting
Weit verbreitet:
Perfekt für den Innen- und Außenbereich. Der Tassenhaken hilft, zusätzlichen Platz für Zuhause, Küche und Büro zu schaffen. Ideal für Tassen, Becher, Töpfe, Pfannen, Besen, Lichter, Vorhänge, Seile, Pflanzgefäße, Ketten, Handtücher und mehr
Избор на клиент