.

.

Yomiie Месечината Обетки за Жените Boho Капка Dangle Обетки Природен Камен Кука за Девојки Асиметрични Накит, Сонцето, Месечината Кука Обетки за Љубител Роденден Дипломир?

Yomiie Месечината Обетки за Жените Boho Капка Dangle Обетки Природен Камен Кука за Девојки Асиметрични Накит,

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. Тоа е најдобро за отстранување на додатоци во случај на капење, перење лицето и други контакт со water3.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Оваа обетки може да направи да сјае како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на комплименти. Чувајте ги во мека крпа торба или памук брис и да се избегне директен контакт со други накит Кога постои нафта и пот на рацете, не се обидуваат да се допрат 5. Накит судир е лесно да се scratch2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Носи Случаи - Ова асиметрични ѕвезда и месечина обетки синџир се совршени за секојдневна облека, и може да се носи во партии, вечери, birthday (роденден), свадби, турнеи, и канцеларии, можете да ја користите оваа dissymmetry обетки како подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Мајка Ден, Дипломирање Сезона, Возрасни Подарок, за вашата сопруга, ќерка, внука, мајка ми, сестра ми.Носат парфем пред обидот на 3.) : тежина : 21g Сонцето earring должина : 9 см / 3,5 in Moon earring должина : 8.заштитете го вашиот уво од алергија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е изработен од златна легура со мала тежина. Чистење на накит од време на време, користете мека парична казна четка за да ги избрише површината.

Главните карактеристики

Избор на клиент