.

.

YZKJSZ Случај за полнење за Motorola Мото Работ X30 Маска + 4 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - [2 Pack] Мека Гел Црна TPU Силиконска Заштита Случај за полнење за Moto

YZKJSZ Случај за полнење за Motorola Мото Работ X30 Маска + 4 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм

DEN 292.32

Пристапност
Во достапна форма

Заштитен филм не се меша со телефонот функција во било кој начин.Опис : Калено стакло за заштита на филмот : Боја : HD Јасно Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.Motorola Мото Работ X30 Црна случај, висок квалитет флексибилни силиконски материјал за да се заштити вашите скапоцени телефон од дневна штета, судир, гребнатини и солзи, акумулација на прашина и маснотии.Моторола Мото Работ X30 Екран Заштитник Заштитна Стакло Филм е направена од ултра-тенок, висок транспарентност-калено стакло за удобно допир и тактилни точност за максимална екран јасност.Ние дефинитивно ќе работат напорно за вашето задоволство.Motorola Мото Работ X30 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.Пакување листа : 4 x Калено стакло екран со некоја заштитна фолија за полнење за Motorola Мото Работ X30 2 x Нови Црна Силикони Случај за полнење за Motorola Мото Работ X30 30 дена безусловна врати / размена.Меки силиконски TPU Случај Ултра-Тенок школка за заштита домување на Корица : Прецизно сечење : сечење На шлиц совршено се вклопува во порт за полнење и звучник без да влијаат на било какви копчиња или леќи.Ви благодариме за изборот на YZKJSZ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ултра-тенок случај е направен од лесен, флексибилни, високо-квалитетни TPU материјал кој е лесен за инсталација и отстранување, што го прави идеален за вашиот телефон.3 mm Лесен за Инсталација : На калено стакло екран заштитник е лесно да се инсталира, да се обезбеди да нема меурчиња и добра адхезија.) Заштитна Стакло Филм Екран Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон екран од ножеви, копчиња и други тешко материјали дробење и триење.4 Парчиња Премиум Калено Стакло 9 H Ултра-Тенок Анти-Нула HD Јасно Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија + 2 Пакет Висок квалитет Случај Шок-Апсорпција на Светлината, но Трајни Флексибилни Мека Гел Кристал Црна TPU Силиконска Заштита Случај Капакот за полнење за Motorola Мото Работ X30 (6.Случајот го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини, маснотии, пукнатини, испакнатини и гребнатинки.

Главните карактеристики

Избор на клиент