.

.

Smalibal Божиќ Снег Ќебе, Вештачки Снег Ќебиња за Божиќ Украси, Мека PP Памук Лажни Затворен Снег Ќебе Совршен за Снег Ќебе Божиќ Село Позадина S

Smalibal Божиќ Снег Ќебе, Вештачки Снег Ќебиња за Божиќ Украси, Мека PP Памук Лажни Затворен Снег Ќебе Совршен

DEN 110.88

Пристапност
Во достапна форма

Божиќ е да доаѓаат, снегот е неопходен елемент на Божиќ, така што оваа симулација снег ќебе е вашиот топ избор да изберете од, помагајќи ти да се создаде романтична зима снег сцена и во голема мера се зголеми Божиќ фестивал атмосфера.Вештачки снег ќебе има широк спектар на употреба, како што покривање на нив, на тревникот, кровот или под Новогодишни елки, така што може да додадете повеќе Божиќ фестивал расположение некогаш агол од вашиот дом.Тоа е направен од високо-квалитетни PP памучен материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете од.Овој производ е совршено погодна за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, партија, фестивали, итн.Било какви прашања или коментари ве молиме слободно контактирајте со нас .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно, ние само се стремиме да се обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите.Опис : Божиќ е да доаѓаат, снегот е неопходен елемент на Божиќ, така што оваа симулација снег ќебе е вашиот топ избор да изберете од, помагајќи ти да се создаде романтична зима снег сцена и во голема мера се зголеми Божиќ фестивал атмосфера.Вештачки снег ќебе има широк спектар на употреба, како што покривање на нив, на тревникот, кровот или под Новогодишни елки, така што може да додадете повеќе Божиќ фестивал расположение некогаш агол од вашиот дом.Тоа е направен од високо-квалитетни PP памучен материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете од.Овој производ е совршено погодна за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, партија, фестивали, итн.Точка Име : Вештачки Снег Blanket Material : PP Cotton Features : Еко-пријателски, Нема Мирис, Мулти-purpose Size Детали : S : 92cm x 92cm/36.22" x 36.22" (Прибл.) М : 92cm x 144cm/36.22" x 56.69" (Прибл.) L : 92cm x 154cm/36.22" x 60.63" (Прибл.) XL : x 90cm 230cm/35.43" x 90.55" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Вештачки Снег Ќебе.

Главните карактеристики

Избор на клиент