.

.

TEQIN Вратот Фан Рацете на Слободен USB Полнење Виси Ѓердан Фан за на Отворено Туристички Кампување Парк Црна 60X66X70mm

TEQIN Вратот Фан Рацете на Слободен USB Полнење Виси Ѓердан Фан за на Отворено Туристички Кампување Парк Црна

DEN 366.96

Пристапност
Во достапна форма

Слободни раце за чекање автобус, на шопинг, туризам, сите видови на сцени.Тоа е светлина и се излади доволно за да се носат без чувство.Тоа е кул доволно да излезе со кул ветрот, дури и во сонцето. 3.80 g, лесен, лесно да се носат.Вграден-во 1000mah полимер батерија, долго време во мирување. 45 ° нагоре и надолу снабдување воздух, нежно замав да се грижи за топлина во секое место.Description Item тип : Fan Product Броеви : GXZ-F852 Материјал за квалитет : ABS/PP/коло Стил/боја : бела, црна, розова, темно зелена Батеријата напон : 3.7 V Влезен напон и струја : DC5.0 V/1000m Ah (±20%) Излезна моќност : 3.5 W време на Полнење : околу 1,5 часа кога целосно наполнета Батерија капацитет : 1000m Ah Работна сила : првиот степен на пренос за 0,7 W,вториот степен на пренос од 1,5 W,трети опрема 2.5 W Работат на струјата : Првиот степен на пренос 170m A,Вториот степен на пренос 370m A, Трети опрема 650m A Работно време : На првиот степен на пренос може да се користи за околу 5.5 часа; вториот степен на пренос може да се користи за околу 2.5 часа; третиот опрема може да се користи за околу 1,5 часа Извршен стандард : GB4706.1-2005/GB4706.27-2008 Полнење тековни/време : Полнење тековната 1000m A (+-20%), околу 1,5 часа кога целосно charged Packing листата : 1 X фан, 1 XUSB кабел, 1 Xinstruction прирачник,1 Xpacking box Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

Главните карактеристики

Избор на клиент