.

.

Kackool 5X7FT Снегулка Златен Сјај Божиќ Дрво Ѕид Фотографија Позадина Божиќ Селски Штала Гроздобер Дрвени Подни Позадина за Деца Портрет Фото Студио Кабина Фотограф Ре

Kackool 5X7FT Снегулка Златен Сјај Божиќ Дрво Ѕид Фотографија Позадина Божиќ Селски Штала Гроздобер Дрвени Подни

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 5 X7ft/1.5×2.2 m (1.5 м ширина, 2.2 m височина), предмети се испраќаат од страна на виткање, и лесно да се носат (позадина може да се прилагоди).Материјал : Микрофибер.Во споредба со другите материјали, Микрофибер е мека и издржлив,лесен да се чува чист.Функција : Не-рефлективен плитки брчките, лесна,лесно да се свитка и носат.На пеглање температура се препорачува тоа да биде под 50°C. Биде Погодна за : Деца, Новороденче, Бебе, Портрет, Свадба, Празник партија, Роденден, Семејството декорација, Бизнис, Фотографија Студио.Постои џеб на врвот на нашите производи, за добро виси.Kackool 5 X7 FT Снегулка Светлина Златен Сјај Божиќ Дрво Ѕид Фотографија Позадина Божиќ Селски Штала Гроздобер Дрвени Подни Позадина за Деца Портрет Фото Студио Кабина Фотограф Реквизити.

Главните карактеристики

Избор на клиент