.

.

Siskiyou Спортски NHL Шише Настроената Копче Синџир

Siskiyou Спортски NHL Шише Настроената Копче Синџир

DEN 1975.20

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Високи полски хром финиш.Шише настроената функција.Сплит прстен за организирање на домашни и авто копчиња.Domed тим логото.Официјално лиценцирани NHL производ.Високи полски хром финиш.Шише настроената функција.Дигитални тим графика.Нашите NHL шише настроената копче синџири се полира chrome со inset тим купола амблем.

Главните карактеристики

Избор на клиент