.

.

DOITOOL Прирачник Силикони Четка за заби Детска Уста Четка за заби Домаќинство U-Облик на Заби

DOITOOL Прирачник Силикони Четка за заби Детска Уста Четка за заби Домаќинство U-Облик на Заби

DEN 573.36

Пристапност
Во достапна форма

Оваа силикони четка може да се чистат забите ефикасно, и прави уста свежи, практична и издржлива.Производот е пренослив и компактни, и овие убави четки за заби се погодни за дома и патување употреба.Тоа може да ви помогне да се исчисти babys заби во сите правци, кои се многу удобен.Производот е цртан филм во облик на outlook.Совршен за деца заби во профил, комфорно и безбедно.удобен за носење и чување.Светли бои и удобно искуство ќе го направи вашето дете да падне во љубов со четкање заби.Description If сте во потрага за детска четка за заби, тогаш мора да не ја пропуштајте нашата U-облик на заби.Направен од силикон и материјали, високо-квалитетни и издржливи.Тоа може да се ефикасно и брзо да ги чисти забите.Вашите деца ќе падне во љубов со чистење на забите.Карактеристики-Материјал : Силикон и PP-Имајте на ум : погоден за 2-6 години.-Оваа силикони четка може да се чистат забите ефикасно, и прави уста свежи, практична и издржлива.-Производот е пренослив и компактни, и овие убави четки за заби се погодни за дома и патување употреба.-Тоа може да ви помогне да се исчисти бебето заби во сите правци, кои се многу удобен.Производот е цртан филм во облик на outlook.-Совршен за деца' заби во профил, комфорно и безбедно.удобен за носење и чување.-Светли бои и удобно искуство ќе го направи вашето дете да падне во љубов со четкање заби.Пакет Including1 x Четка за заби.

Главните карактеристики

Избор на клиент