.

.

Gedy Gedy PO09-35 Обоени Отпадоци Направени во, Природни, Бамбус

Gedy Gedy PO09-35 Обоени Отпадоци Направени во, Природни, Бамбус

DEN 1795.20

Пристапност
Во достапна форма

Земја на Потекло : Италија.Пакет должина : 9.36".Пакет ширина : 7.02".Пакет висина : 7.02".Еден разумен пофална парче за дизајнер или современите бања, овој кат стои отпад кошница е добра опција.Дизајниран и изграден во Италија со највисок квалитет на дрво и достапни во Бамбус, овој отпад кошница е дел од Gedy Cubical колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент