.

.

JEONGYEE Мафијаш Живот Шапка 3D Везови Бејзбол Капа Рамен Гребенот Бил Snapback Хип Хоп Капи за Мажи Жени

JEONGYEE Мафијаш Живот Шапка 3D Везови Бејзбол Капа Рамен Гребенот Бил Snapback Хип Хоп Капи за Мажи Жени

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршена како подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници.светло, трајни, удобно.Висок Квалитет Лесно се Грижи Snapback Шапка : Направен од 100% памук дише Ткаенина.Насилници Живот Капа за Мажи Жени.Се очекува од најдобрите со мека класичен панел изгледа дека вози надвор несаканите брчки и блузи надвор со еден лесен одржлив заврши.Станот бил капа исто така одличен подарок за пријателите и семејството.9% UPF 50+ заштита од сонце, која обезбедува одлични целосна покриеност за лицето, вратот и други чувствителни области.Тока затворање.Останете Безбедни под Сонцето со овој Кул Мафијаш Живот Шапка : Премиум Гребенот Snapback Капи заштита на вашата кожа од штетните UV зраци и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Карактеристики : фузиран тешко мафијаш живот шема пораби во предниот дел на круната обезбедува одлична структура и помага во одржување на оригиналниот flexfit форма, мода и кул.Голема капа за пролет, лето, есен, зима, моден стил. 6 везени дише претходно биле вклучени во краун 6 редови шевови на стакло.Нашите аниме snapback шапка е направен средината одговара изградена и ги зголемува главата удобност при одржувањето на правилна рамнотежа.Тие се направи совршен подарок за секој, за било кој повод!исклучителна подароци за денот на мајката, таткото ден, роденден, свадба, нова година, бизнис подарок и Божиќ.Станот бил шапка совршен престојуваат кул опремени за трчање, работат надвор, маратон и патување.Употреба на погодни затворање да обичај се вклопуваат во snapback бејзбол капа на главата и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент