.

.

Pssopp Десктоп Фиока за Складирање, Инсталација Слободни Дизајн на Накит Сад АБС Материјал за Шминка Додатоци Накит Стационарни(сина)

Pssopp Десктоп Фиока за Складирање, Инсталација Слободни Дизајн на Накит Сад АБС Материјал за Шминка Додатоци

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

[Голем Капацитет] Десктоп фиока за складирање, супер голем капацитет за складирање не е неуредна, може да се сместат многу мали објекти и предмети. [АБС Материјал] по Можност АБС материјал, текстура, агли и не burrs, меки силиконски материјал, работна сила за заштеда на енергија и удобен. [Инсталација Слободни Дизајн] DIY слободни редење комбинација, со не се лизга картичка на дното, слободни редење без колапс. [Широка Примена] Врвот складирање дизајн, со голема фреквенција на употреба на објекти поставени, може да се спречи козметика, прст накит, канцелариски материјал, итн. [Течно Отворање и Затворање] Погодно да се земе, на фиока се отвора и затвора непречено, добар употреба искуство, врвна функционалност.Функција : 1. [Голем Капацитет] Десктоп фиока за складирање, супер голем капацитет за складирање не е неуредна, може да се сместат многу мали објекти и предмети.2. [Инсталација Слободни Дизајн] DIY слободни редење комбинација, со не се лизга картичка на дното, слободни редење без колапс.3. [Течно Отворање и Затворање] Погодно да се земе, на фиока се отвора и затвора непречено, добар употреба искуство, врвна функционалност.4. [АБС Материјал] по Можност АБС материјал, текстура, агли и не burrs, меки силиконски материјал, работна сила за заштеда на енергија и удобен.5. [Широка Примена] Врвот складирање дизајн, со голема фреквенција на употреба на објекти поставени, може да се спречи козметика, прст накит, канцелариски материјал, итн.Спецификација : Предмет Тип : Складирање Box Material : ABS, Silicone Size : Прибл. 20.5 x 19.5 x 7,6 cm / 8.1 x 7.7 x 3.0 во(Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Мала Девијација)Функција : Лесен за Употреба, Без Инсталација и Редење, Повеќе Лесен Пристап до Објектите, Слободни Редење Комбинација, Мулти Слоеви Редење Употреба, Проширување на Вертикална Простор за Складирање Пакет Листа : 1 x Storage Box1 x Силиконска Лента.

Главните карактеристики

Item Type:
 Storage Box
Material:
ABS, Silicone
Size:
Approx. 20.5 x 19.5 x 7.6cm / 8.1 x 7.7 x 3.0in(The Size is Measured Manually, There May Be Small Deviation)
Function:
Easy to Use, No Installation and Stacking, More Convenient Access to Items, Free Stacking Combination, Multi Layers Stacking Use, Expanding Vertical Storage Space
Package List:
1 xStorage Box1 x Silicone Strip :
Избор на клиент