.

.

NC Деца Мека Голем Блок Учење Облекување Shoelace Алкохол Бебе Играчка Игра Забава

NC Деца Мека Голем Блок Учење Облекување Shoelace Алкохол Бебе Играчка Игра Забава

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Копчето за, патент, и shoelace дизајн : може да игра на облекување забава.Сосема нов и висок квалитет.Им помогне на бебето да научат вратоврска shoelace, zip, и копчето.Материјал : Крпа.Светла боја и симпатична блок изработка.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Материјал : Крпа - Копче за, патент, и shoelace дизајн : може да игра на облекување забава - Светла боја и симпатична блок изработка - им Помогне на бебето да научат вратоврска shoelace, zip, и копчето - Возови рацете на способноста помогне да научат живот здрав разум и основни знаења - Одлично за бебе развојни рано образование toy Size Табела : L x W x H : Приближно 15 x 15 x 15cm/5.91 x 5.91 x 5.91 inch Package Вклучува : 1 Крпа Блок Играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент