.

.

3 Ролни 1500PCS Ви Благодариме Налепници, Ви Благодариме Налепници Мал Бизнис, Ви Благодариме Налепници Тек со Љубов Плик Декорација, Ви Благодариме Налепница за Подар

3 Ролни 1500PCS Ви Благодариме Налепници, Ви Благодариме Налепници Мал Бизнис, Ви Благодариме Налепници Тек

DEN 2088.00

Пристапност
Во достапна форма

♥【 Пакетот вклучува】3 ролни ви благодариме налепници, 500 налепници/ролна, 1500 налепници вкупно.Различни етикети може да ги исполни вашите различни потреби, со различни луѓе и нешта. ♥【 Високо-квалитетни материјали】ви Благодариме на етикети се направени од високо-квалитет kraft хартија и висок квалитет на алуминиумска фолија хартија, со златна фолија писма печатени на нив, кој изгледа многу убава и додадете личност да купувачи и добавувачи. ♥【 Исклучителен дизајн】розова круг налепница печење декорација рачно изработени етикета, се тркалаат топла златна сребро ви благодариме за печење налепница етикета, kraft хартија се тркалаат налепница ви благодариме налепница налепницата црвена љубов плик декорација, 3 ролни од различни стилови На дизајн може да се користи во посебни прилики, како што се свадби, фирми, промотивни активности, итн.Ви благодариме марки се дизајнирани за да изрази благодарност до клиентите. ♥【 Издржлив и лесен】Овие се заблагодарам што се тркалаат налепници се само-лепило, само излупете го и ставете нив, тие може да се додадат на било чиста и мазна површина, без други лепак или лента е потребно, тие не се лесно да падне и се лесни за употреба. ♥【 Широк спектар на употреба】 Љубов налепници се многу погоден за свадби, родендени, подароци, и страни како посебни етикети; тие, исто така може да бидат испратени секаде каде што ви благодариме налепници се потребни, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок пакување, печење продавници , Меур плик, рачно изработени бизнис пакување, одмор или одмор за продажба, итн. 3 Ролни ви благодариме налепница Печење декорација рачно изработени label Thanks за печење налепница етикета 1 инчен Kraft хартија се тркалаат налепница ви благодариме налепница налепница налепницата црвена љубов плик decoration Specification : Количина : 3 ролни ви благодариме налепници, 1500 налепници во total Pattern количина : 1 шема по roll Package вклучува : 1 инчен 3 ролни од благодариме етикети.

Главните карактеристики

Избор на клиент