.

.

NAT Leathers 24 инчен x 54 инчен Вегетаријанска Faux Кожа Ткаенина од Дворот Синтетички Pleather 0.9 милиметри Мека Мазна Тапацир 9 квадратни.ft. (24 x 54 -2/3 од Двор) (Сива Потресени)

NAT Leathers 24 инчен x 54 инчен Вегетаријанска Faux Кожа Ткаенина од Дворот Синтетички Pleather 0.9 милиметри

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

синтетички кожа, дебелина 0.9 милиметри, 2/3 дворот (24 инчи x 54 инчи).многу мека свитливи вегетаријанска кожа.се чувствува само како напа кожа.идеален за било кој тип на текстил проектот, како што се бар столица, столици, чевли, каучот, седиште маска, чанта.Боја : Сива Потресени.

Главните карактеристики

Избор на клиент