.

.

за 5.3 Инчен LG K30 Случај,LG Премиер Про LTE Случај, LG Феникс Плус Телефон Случај Покрие со Екран Заштитник Клип Holster Потпирачот Зафат Страни Шок Браник Оклоп (Розова Виол?

за 5.3 Инчен LG K30 Случај,LG Премиер Про LTE Случај, LG Феникс Плус Телефон Случај Покрие со Екран Заштитник

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

Спојувалка за Каиш Holster Држи Телефонот Корисна w/ Потпирачот.LG K30,LG Премиер Про LTE, LG Феникс Плус.со Екран Заштитник Built-in за Целосна Заштита.Линискиот Страни за Цврст Стисок.Го зајакнува ранливи агли и додава дополнителни страна костец за подобра контрола на вашиот телефон. ~ за LG K30 Случај,LG Премиер Про LTE Случај, LG Феникс Плус~ Екран Заштитник, Изградена-во 360-степен на заштита, заштедите пари на екранот за филмот ~ потпирачот Флип за прикажување на погодност ~ Линискиот Страни Цврст Стисок w/ Меки силиконски TPU шок апсорбирање ~ Тешко рамка и вртливата спојувалка за каиш со Засилен аглите ~ Покрена камерата е отворена за заштита на леќите ~ Место телефонот лице-во holster, екран аспект е заштитен од случајно испакнатини или ако се притисне против работ на табела Опис на Производот Овој телефон случај доаѓа со Вграден Екран Заштитник за 360° степен на заштита.Флип потпирачот за прикажување на погодност.Мулти-слој дизајн, направен со КОМПЈУТЕР солиден holster, тешко назад случај и од силиконска гума шок апсорбирање на гел даваат голема заштита.Поставете го телефонот на екранот-страна-во holster.Екранот е заштитен од удари и кога притисне на работ на биро или видови.Или, поставете го телефонот на екранот-страна-излезот, и за брз поглед.Брзо се претвори-околу превозот.Работа да се победи систем проценува пристигнување ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент