.

.

DANMY Жените Зимска Шапка, Руно Наредени Женска Beanie Шапка, средовечни и Стари Топло Earmuff Капа за Жени

DANMY Жените Зимска Шапка, Руно Наредени Женска Beanie Шапка, средовечни и Стари Топло Earmuff Капа за Жени

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Акрил и Увоз руно.Рака Мие Само. 100% Акрил и Увоз руно.Жените зима топли капи се изработени од 100% висококвалитетен акрилик материјал.тоа се дебели, мека, издржливи, дише,кожата-friendly и многу еластичност.Руно капи имаат густа обвивка од мек топла волна, многу топла и совршена за ладни зими.Жените плетени руно капи, Мека бејзбол капа.Модерен уникатен дизајн!мулти-стил се облекуваат, Убава плетење шема, исклучителна занает, Добар квалитет волна обвивка,може да се задржи топло и убаво цел ден долго.Акрилик волна наредени шапка.Една големина одговара на повеќето жени, средовечни и постари жени.Може да се спротивстави на ладно во зима,Чува главата, ушите за дополнителна топлина.Можете да се облекуваат до тоа според вашата омилена облека.Лесно да одговара!постојат многу бои за да изберете од.Погоден за било секојдневно носење и зимски активности на отворено.како прошетка на вашето куче, трчање,кампување,создаваат, да се патува, пешачење и така натаму.Совршен зимски дар!Миење на рацете работи подобро!рачен перење само за капа за да се спречи деформација!.

Главните карактеристики

Избор на клиент