.

.

FAJOPQW 5W, 7W, 12W Бранеа Круг LED Вдлабнати вградна светилка 3/4inch Ултра-Тенок Алуминиум Уреденост Може да Светла 10 Парчиња Коридор Aisle LED Таванот Вдлабнати Осветлување Retrofit

FAJOPQW 5W, 7W, 12W Бранеа Круг LED Вдлабнати вградна светилка 3/4inch Ултра-Тенок Алуминиум Уреденост Може

DEN 2316.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашите LED вдлабнати светла помине безбедносни контроли за да се обезбеди подобар квалитет, безбедност и сигурност.Силна spring Our вдлабнати светла се лесно да го инсталирате, и добро структурирана circlips може да биде брзо фиксиран на ceiling Type : Вдлабнати вградна светилка/LED Таванот Светлина/центарот на Вниманието/Panel Color : Брусен silver Material : Aluminum5 W дијаметар : 111mm; дупчење големина : 85mm7 W дијаметар : 111mm; дупчење големина : 85mm12 W дијаметар : 147mm; дупчење големина : 110mm Power : 5 W, 7 W, 12 WLighting тип : LEDVoltage : 110 V~240 V (inclusive) CRI : ≥Ra90 Light боја : бела светлина, топла светлина, неутрални light Color temperature White светлина : 5700 K-6000 KWarm светлина : 2800 K-3000 KNeutral светлина : 4000 KColor рендерирање индекс : 30,000 hours Certification : CE, Ro HS, FCCStyle : модерен, едноставен и fashionable Used за : Дома : трпезарија, ходник, дневна соба, спална соба, кујна, градина. ✔ Широк спектар на апликации : погоден за коридори, дневни соби, кујни, спални соби, ресторани, канцеларии и повеќе комерцијални или станбени апликации.Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала.Други : ресторани, кафулиња, барови, кафулиња, музеи, продавници, итн.Количина : 10 Product : Downlight Good жици system Perfect и прецизен производство систем, кој може да се користи безбедно за долго време без да бидат уништени.

Главните карактеристики

Избор на клиент