.

.

Жените Работат Капа со Памук Sweatband Прилагодливи Еластична Глава Покритие Косата Им се Врати на Работа Капи за Жени Мажи Свети Патрик Ден Чистење Капи

Жените Работат Капа со Памук Sweatband Прилагодливи Еластична Глава Покритие Косата Им се Врати на Работа Капи

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Машина перат.Прилагодете ја големината според вашите потреби во секое време да можат слободно да одговара на обликот на главата.Тоа е многу погодна како подарок на вашето семејство, пријатели, колеги, соседи на Божиќ, денот на Благодарноста, роденден или различни значајни јубилеи.Работни капи со Sweatband за Жени Мажи една size Soft текстура,кожата-пријателски, дише и удобно, отпорни на белење, и не е лесно да се брчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент