.

.

Какао Лама PopSockets Swappable PopGrip

Какао Лама PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Какао Лама.Какао Лама.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Пријатна, смешно, и неверојатно добар изглед, тоа е како една Лама изгледа, па замислете Лама во џемпер имајќи топла вкусна шолја какао.Само симпатична.Сега можете да носат оваа симпатична-во потрага пријател насекаде ќе одат со оваа Pop Grip.

Главните карактеристики

Избор на клиент