.

.

DIY Занаети Складирање Кутија, Заклучување на Цврсто 6 Оддел Организатор Кутија Здрав за Секојдневна Употреба

DIY Занаети Складирање Кутија, Заклучување на Цврсто 6 Оддел Организатор Кутија Здрав за Секојдневна Употреба

DEN 174.96

Пристапност
Во достапна форма

Запечатување на Корица : Тесни капак и екстра запечатување дизајн спречува мешање кога затворена или да се пресели, мали предмети не слајд формираат една преграда во друга.Пластични Материјали : DIY занаети организатор кутија е направен од хард јасно пластика, цврсти, трајни и се заклучува цврсто, што не мора да се грижите за вашите елементи ќе паѓа надвор.Транспарентно и Едноставен Дизајн : Мал сад кутија со транспарентен прозорец, го прави лесно да се најде точната ставка без конфузија, лесен за употреба. 6 Мрежи : Оддел организатор кутија е совршен за организирање и чување на мали предмети, со 6 мрежи ви овозможи да посебна чување на вашите мали нешта.Мултифункционален : Може да се сместат риболов кука, риба намамат мамка, занает бисери, обетки, монети, beading материјали, лежиште за складирање, мали делови организатор, таблети, прстени, електронски компоненти, уметност DIY занаети, итн.Функција : 1. 6 Мрежи : Оддел организатор кутија е совршен за организирање и чување на мали предмети, со 6 мрежи ви овозможи да посебна чување на вашите мали нешта.2. Запечатување на Корица : Тесни капак и екстра запечатување дизајн спречува мешање кога затворена или да се пресели, мали предмети не слајд формираат една преграда во друга.3. Пластични Материјали : DIY занаети организатор кутија е направен од хард јасно пластика, цврсти, трајни и се заклучува цврсто, што не мора да се грижите за вашите елементи ќе паѓа надвор.4. Мултифункционален : Може да се сместат риболов кука, риба намамат мамка, занает бисери, обетки, монети, монистра, складирање, мали делови организатор, таблети, прстени, електронски компоненти, уметност DIY занаети, итн.5. Транспарентно и Едноставен Дизајн : Мал сад кутија со транспарентен прозорец, го прави лесно да се најде точната ставка без конфузија, лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : DIY Занаети Складирање Box Material : Plastic Color : Транспарентна Пакет Листа : 1 x Storage Кутија.

Главните карактеристики

Item Type:
DIY Crafts Storage Box
Material:
Plastic
Color:
Transparent
Package List:
1 xStorage Box :
Избор на клиент