.

.

Жените и Мажите е Хируршки Капа мечка и се искачи Работи Шапка Една Големина на Повеќе Боја

Жените и Мажите е Хируршки Капа мечка и се искачи Работи Шапка Една Големина на Повеќе Боја

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

Копчето Дизајн ублажување на вашите уши да носат маска.Вие не треба прилагоди копчиња шапка во текот на целиот ден.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Удобно sweatband да ги апсорбира сите потење кога ќе се носи капа и може да се задржи на чело чисти во текот на работното.Одговара на било главата - Не е премногу голема и одговара на било главата совршен, овој прилагодливи работи капи има одлична еластичен завој на грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Копче затворање.Копчето за Дизајн и Sweatband Дизајн : Можете да прикачите и ремени на копчиња, наместо на вашите уши, која може да ви обезбеди повеќе удобен начин да се носат маска.Нема повеќе губење на прекин за време на долгите часови на работа.Одлична еластичен завој на грб за прилагодување.Sweatband преку челото, која брзо може да ги апсорбира сите потење да се задржи на чело чисти, суви и свежи за долго време.Рака Мие Само.Чистење капа е супер еластичен кои нема да ви даде главоболка.

Главните карактеристики

Избор на клиент