.

.

1.5 Инчен Сакам Лето Јагода Налепници - Јагода Налепници - Сакам Лето Налепници Плик Печати Labels - D #AA61RK (90 Компјутери)

1.5 Инчен Сакам Лето Јагода Налепници - Јагода Налепници - Сакам Лето Налепници Плик Печати Labels - D AA61RK

DEN 1384.80

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете Сакам Лето Јагода Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Лето налепници се совршени за означување се што е во вашата училница.Тие се совршени за whiteboards, огласни табли, задача на топ листите, студија центри, и клупи.Вашите студенти ќе љубов на атрактивни училница. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент