.

.

ЖУ-CL Воздухот Алатки Reciprocating Пневматски Датотека,Моќен Двојна Намена и Пневматски Видов,Двојна Намена и Телескопски Видов Датотека

ЖУ-CL Воздухот Алатки Reciprocating Пневматски Датотека,Моќен Двојна Намена и Пневматски Видов,Двојна Намена

DEN 859.20

Пристапност
Во достапна форма

Со воздух видов функција,тоа е полесно да го промените виде ножот и датотека.На rubberized не се лизга и удобно тело се намали шокот од пескарење работа.Безбедност предизвика дизајн може да ја спречи да почне да се префрлате од се притисне по грешка.Поле на примена : поднесување,сечење и машински на умре-кастинг и штанцување делови,како и поднесување и мелење на жлебови за алуминиум и бакар.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош,како и на задоволително ниво и брза услуга.Удар : 5(mm)Број на удари : 3500rpm No-оптоварување на ветер : 3500(rpm)Доводната цевка големина : 8*5(mm)Димензии : 145*29(mm)Просечна воздух потрошувачка : 5cfm Tool нето тежина : 0.59 kg Scope на примена : поднесување,сечење и машински на умре-кастинг и штанцување делови,како и поднесување и мелење на жлебови за алуминиум и бакар.

Главните карактеристики

Избор на клиент