.

.

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Apple A1984Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Apple A1984Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

DEN 3359.76

Пристапност
Во достапна форма

(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од нас.Професионални Кингстон 512 GB Apple A1984 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Ние сме трети лица за верификација на услугата.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за вашиот уред.Сите права се задржани. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Apple во индустријата!.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Apple A1984!.

Главните карактеристики

Избор на клиент