.

.

Навистина Ди Moda Плоштадот Tablecloth - x 52 52 Инчен - Ловец Зелен Плоштад Маса Крпа за Плоштад или Тркалезни Маси во Перат Полиестер - Одлично за Бафет Маса, Партии, Празник ?

Навистина Ди Moda Плоштадот Tablecloth - x 52 52 Инчен - Ловец Зелен Плоштад Маса Крпа за Плоштад или Тркалезни

DEN 251.76

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер.TABLECLOTH ЗА ПЛОШТАДОТ МАСИ - x 52 52 инчен повторното користење Плоштадот Заштитник за Sqaure и Тркалезни Маси - 100% Полиестер за Храна Бафет, Свадби, Роденден, денот на Благодарноста Натпревар Вашата Свадба или на Партијата Тема.БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА СЕ ПРОВЕРИ СИТЕ НОВИ УБАВИ БОИ, ГОЛЕМИНИ И ФОРМИ!.ТЕШКИ ПОЛИЕСТЕР Еластични Ткаенина Нема да Избледи, Rip или Времето.Прилично Заштитна Лагер Прави Ниска Одржување Прилог на Вашиот Вечера Подесување; Домот Hemmed Рабовите & Лесна Изградба.Пребарување Навистина Ди Moda да сурфате на нашата целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции.Големина : 52 x 52 | Боја : Хантер Зелена Tablecloth.

Главните карактеристики

Избор на клиент