.

.

XuetongXT Конфронтирачки 10pcs Влијание Филипс PH2 50mm Моќ Вметнете Битови Анти Лизга Магнетни и Електрични Шрафцигер Битови Главата на Возачот Малку за Влијанието Возачи ?

XuetongXT Конфронтирачки 10pcs Влијание Филипс PH2 50mm Моќ Вметнете Битови Анти Лизга Магнетни и Електрични

DEN 1670.40

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Број на модел : PH2 Филипс Шрафцигер Битови.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент