.

.

Превоз Завртки 1/2x1-1/4 Превоз Завртки - Цинк 10 Компјутери Квалитет Метал Брзо

Превоз Завртки 1/2x1-1/4 Превоз Завртки - Цинк 10 Компјутери Квалитет Метал Брзо

DEN 1228.32

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ - Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозинство на превоз завртки се произведени со метали од аустенитно семејство.Нивните високи нивоа на хром и никел обезбеди тешки отпорност на корозија како и способноста да го издржат значителни физички вирус без fracturing, иако по повисока цена од мартензитни сорти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите метал превоз завртки колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.

Главните карактеристики

Избор на клиент