.

.

JF-XUAN HDMI 1080P VGA Индустриски Дигитален Видео Микроскоп Камера + 100X В Гората Леќа + 56 LED Прстен Светлина + Застане за PCB Лемење (Боја : Сина)

JF-XUAN HDMI 1080P VGA Индустриски Дигитален Видео Микроскоп Камера + 100X В Гората Леќа + 56 LED Прстен Светлина

DEN 1704.00

Пристапност
Во достапна форма

Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент