.

.

Складирање Кошница,Флорални Цвеќиња Гранки Сакура Цути Цутот на Црешни Пролетта Време Фотографија,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцела?

Складирање Кошница,Флорални Цвеќиња Гранки Сакура Цути Цутот на Црешни Пролетта Време Фотографија,Расклопна

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасен дизајн забавува ќе биде голем украс и јасно до вашата соба ,и, исто така, совршен за градинка, дом, канцеларија, занает соба, или да користите како перење забавува.Цврсти рачки се потврдени од страна на нишката бод, што е доволно силна за да го подигнете и да го носат, погодно за вас да се сфати големи кошеви насекаде.Шик дизајн овозможува да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.Вашите деца ќе сакаат да се стави настрана нивните играчки, книги и облека во оваа декоративни складирање кошница.Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Варира од Функција : Нашата кошница се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе,за да се задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти !Совршен начин да се задржи на работи организирани во стилски и декоративни начин.Одговара за Секоја Пригода : Стави во секое место во вашиот hourse,спална соба, балкон,тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујната.Круг перење попречи е забавно и симпатична модели, додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се функционални.Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент