.

.

GUNIANG Јазол Широк Headbands за Жените, Крпа Точка венчиња за Жените Косата Додатоци, Headband за Девојки 4 боја

GUNIANG Јазол Широк Headbands за Жените, Крпа Точка венчиња за Жените Косата Додатоци, Headband за Девојки 4

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Различни тимови треба да имаат различни коса додатоци за да одговара, и одговара со headbands се исто така гламурозно.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ❤️【ВЕТУВАЊЕ 】 : За Chiffon Крпа Headwears Ние Продаваме, Ние ќе им Понуди Гаранција!Ние сме посветени да обезбедуваме совршен turban услуги за секој клиент.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Леопард печатење е мора да има.Воопшто не двоумете се.Дијаметар : 13 cm, 5. ❤️【 ГОЛЕМИНА 】 : Ширина : 5.Само се носат едноставна маичка, со него, исто така, ќе биде многу примамливо, ќе најдете дека на Интернет е многу популарна луѓето како животни ленти. ❤️【ПОВОД】 : Мода стилски и практичен додаток : миење лице, работа, јога, спорт, партии, фестивали, танц, прослави и други секојдневни активности.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.Тоа е симпатична, удобен за носење и не е лесно да се лизга.Ве молиме не кајгана и железо на ниска топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент