.

.

DROLE Earring DIY Settings - за 200Pcs 10мм Студ Earring со Пост за Полнење и 140Pcs 12mm Bezels и Cabochons за Обетки DIY Занаетчиството Изработка на Накит

DROLE Earring DIY Settings - за 200Pcs 10мм Студ Earring со Пост за Полнење и 140Pcs 12mm Bezels и Cabochons

DEN 1958.40

Пристапност
Во достапна форма

Она што ќе добиете за - Студ earring со пост комплет 100 Pcs Earring ќорци и 100 Pcs пеперутка earring грб(не вклучува бришење стакло cabochons). 70 Pcs 7 бои earring жица settings и 70 Pcs 12mm ЈАСНО стаклена купола cabochons БЕЗ шема.Вкупно 340 Pcs.Материјал - Студ earring со пост комплет се направени од нерѓосувачки челик. 12mm earring база е направена од Алуминиум, cabochons се направени од стакло и може да се вклопат 12mm earring база совршено.Функција - Издржлив материјал, Водат & Nickle слободни earring одлуки за полнење.Не оцрнет, не исчезнат, без алергиски.Употреба - Можете да ги користите овие earring за полнење да се создаде свој уникатен обетки.Тие се одлични за DIY занает проект, DIY настава, изработка на накит.За DROLE - Ако имате било какви проблеми или предлози со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим и ние ќе дознаете најдобро решение за вас и богатство на сите наши клиенти идеја.

Главните карактеристики

Избор на клиент