.

.

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер, Крило Усна Продолжување SpoilerRear Покривот Спојлер се Вклопува Одговара за MK8 Стандард 2021+(123 * 42 * 25 3400-Светла црна)

За Clubsport Стил Задните Покривот Спојлер, Крило Усна Продолжување SpoilerRear Покривот Спојлер се Вклопува

DEN 1243.20

Пристапност
Во достапна форма

Практично во исто време, тоа е добар автомобил декорација. 【АБС материјал】 Продолжување Спојлер ,строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.со долг животен век и одлични перформанси,нема потреба да се промени често.【Fitment】Задните Покривот Крило Спојлер ,Специјално дизајниран да се вклопуваат за MK8 Стандард 2021+, се додава луксуз и стилски изглед на вашето возило. 【Совршен Дизајн】Задните Покривот Спојлер задната врата со врвен craftmanship, сјајни изглед, дава на вашето возило делукс и модерен изглед.Зачувај вашето време и енергија. 【Fitment】Задните Покривот Крило Спојлер ,Специјално дизајниран да се вклопуваат за MK8 Стандард 2021+, се додава луксуз и стилски изглед на вашето возило. 【Fitment】Задните Покривот Крило Спојлер ,Специјално дизајниран да се вклопуваат за MK8 Стандард 2021+, се додава луксуз и стилски изглед на вашето возило. 【Лесна Инсталација】 Покривот Спојлер Усна,Доаѓа со двострано лента, лесно и брзо да се качи, без модификација е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент