.

.

Qlhshop 5pcs/Set 14mm М14 Тркала Повлечи Гром & Заклучување Повлечи Орев Одговара за ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Буба Passat Ауди(8D0601139F 8D0 601 139F 006)

Qlhshop 5pcs/Set 14mm М14 Тркала Повлечи Гром & Заклучување Повлечи Орев Одговара за ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Буба

DEN 1708.80

Пристапност
Во достапна форма

Повлечи ореви се топлина третираат и преку прекалени за максимална трајност и затегнувачка цврстина.Совршен за денешниот високо-технолошки резервни тркала, со мал дијаметар/длабоко повлечи дупки.Завртки Бара Приклучок За Скролување За Да Се Инсталира И Да Се Отстрани, Да Ги Задржи Крадци Далеку & Заштити Вашата Инвестиција.ОЕМ БР. : 8 D0601139 F,Производителот Дел Број : 8 D0601139 F 006, 8 D0 601 139 F 006,Друг Дел Број : 8 D0 601 С 139, 8 D0 601 139 F, 8 D0601139 F.Компатибилен Со : Одговара за 14 мм M14 Нишка на Audi, "ФОЛКСВАГЕН" како што се Голф, Jetta, Златица, Passat.Тема : Темата Должина : 1.5 mm/0.06"Навој Дијаметар : 14mm/0.55"Завртка Матични Должина : 27.5 mm/1.1"Вкупно Матични Должина : 40mm/1.6"1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.ОЕМ БР : 8 D0601139 F Производителот Дел Број : 8 D0601139 F 006, 8 D0 601 139 F 006 Друг Дел Број : 8 D0 601 С 139, 8 D0 601 139 F, 8 D0601139 F Пакет се вклучени : 4 X Тркала Завртки&1 X Заклучување Nut Note : 1.Ве молиме потврдете дали темата проред на завртката ви треба е 1.5 mm пред купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент