.

.

LQSM 4 ПАРЧИЊА Ѕид-Монтирани Вшмукување Чаша Складирање Кука, Држач, Четка за заби со Вшмукување Чаша, Мини Јасно Пластика Вшмукување Чаши Без Куки, Биро Помине Слобод

LQSM 4 ПАРЧИЊА Ѕид-Монтирани Вшмукување Чаша Складирање Кука, Држач, Четка за заби со Вшмукување Чаша, Мини

DEN 160.32

Пристапност
Во достапна форма

Ѕид-монтирани Вшмукување Чаша Складирање Кука : дизајн на два кружни токи е многу флексибилна и лесно може да се фати некои мали производи, вшмукување чаша кука е цврсто прикачена на ѕид мазни, со силна вшмукување не е лесно да падне.Не ја оштетува површината на adsorbed објект, и може да се користи.Ги зачувате вашите скапоцени простор.Висок Квалитет : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, секој вшмукување чаша кука може да издржи многу голема тежина сила и се држи здрав по инсталацијата, без било каква загриженост.Вшмукување Чаша Складирање Кука : дизајн на два кружни токи е многу флексибилна и лесно може да се фати некои мали производи, како што се четка, жилети, податочни кабли, накит, итн, и не е лесно да падне.Уредно се Чуваат : Тоа може да се користи во кујна, тоалет, облекување маса, биро и други места за да се задржи вашите лични предмети на организиран и не неуредна. (Ве молиме бидете сигурни дека површината и вшмукување чаша се чисти, суви, се ослободени од прашина и масло.).Лесен за Користење : За вшмукување чаша кука е цврсто прикачена на ѕид мазни, погоден за керамички плочки, стакло, огледало, гранит, нерѓосувачки челик, акрилик, ламинатни и така натаму.И кога сакате да ја преместите, само да го отсвират повторно.Функција : 1. Дизајнот на два кружни токи е многу флексибилен и може да се откажам разни мали предмети, на тоа.2. На вшмукување чаша кука е цврсто прикачена на ѕид мазни, со силна вшмукување.3. Вшмукување чаша дизајн, лесно да се залепи и расклопување, Може да се користи.Спецификација : Материјал : PVCSuspension Тип : Вшмукување чаша type Size : 4.5 * 4.5 cm/1.8 * 1.8 во Пакетот вклучува : 4 Парчиња * Ѕид Монтирани Вшмукување Чаша Складирање Кука Бидете внимателни : 1. Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликата што се прикажува на веб страната, која е предизвикана од многу фактори како што светлината и светлината на екранот екран.2. На мерни податоци треба да овозможи 0.2-0.5 во грешка.Ве молиме бидете внимателни при отварање на пакетот за да избегнете оштетување на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент